X Portal Edux.pl używa plików cookie. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Więcej informacji » tutaj «.


Kategoria: Pokój do wynajęcia
Kopernika
Wynajmę pokój dwuosobowy może być także dla jednej osoby wówczas cena do uzgodnienia,na wprost kortów tenisowych, samodzielna stancja studencka
Dodano: 2017.09.16
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Kopernika
Wynajmę dwa dwuosobowe pokoje w samodzielnym mieszkaniu. Do dyspozycji jest w pełni umeblowana kuchnia i łazienka (wc oddzielnie). Mieszkanie jest ciepłe i przytulne. Wynajem potwierdzony umową także można otrzymać dofinansowanie z uczeni.
Koszt 340 zł od osoby
Dodano: 2017.09.10
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Kopernika
Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla studentów. Mieszkanie ulokowane jest nie tylko bardzo blisko AWF, ale również sklepu Biedronka, przystanków autobusowych oraz centrum miasta. Pokoje są umeblowane. Do dyspozycji oddzielna kuchnia z lodówką, łazienka z pralką, WC. Mieszkanie jest samodzielne bez właścicieli na miejscu.
Opłaty 350 zł/osobę
Dodano: 2017.09.08
Kategoria: Pokój do wynajęcia
ul. Łukaszyńska
Witam,
pokój 2osobowy do wynajęcia dla studentek lub młodych dziewcząt pracujących, dogodne warunki, zapraszam do oglądania. Podpisuję umowę!
Poszukiwane osoby spokojne, ceniące spokój i potrafiące utrzymać porządek w mieszkaniu.
Dodano: 2017.09.07
Kategoria: Pokój do wynajęcia
ul. Łukaszyńska
Witam,
do wynajęcia 2 pokoje 2osobowy dla studentek lub młodych dziewcząt pracujących. Podpisuje umowę. Dogodne warunki, zapraszam do oglądania
Dodano: 2017.08.30
Kategoria: Mieszkanie do wynajęcia
Kopernika
Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla studentów. Mieszkanie ulokowane jest nie tylko bardzo blisko AWF, ale również sklepu Biedronka, przystanków autobusowych oraz centrum miasta. Pokoje są umeblowane. Do dyspozycji oddzielna kuchnia z lodówką, łazienka z pralką, WC.
Opłaty 850zł za mieszkanie plus bieżące opłaty (prąd, woda, czynsz)
Prosimy o kontakt po 16.
Dodano: 2017.08.21
Kategoria: Mieszkanie do wynajęcia
ul. Łukaszyńska
Witam,
Mam do wynajęcia mieszkanie na 4 piętrze przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi jednoosobowych i 2 pokoi dwu-osobowych, korytarza, kuchni, łazienki i ubikacji. Mieszkanie jest umeblowane, do dyspozycji kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, pralka, lodówka, odkurzacz, deska do prasowania itd. Mieszkanie bez właściciela.
Dodano: 2017.08.20
Kategoria: Poszukuję pokoju
Biała Podlaska
Pokój jednoosobowy do wynajęcia, ul.Zygmunta Starego , 10 minut do AWF .Opłata co miesiąc 400zł + jakieś 50zł/3 miesiące na rachunki.
Dodano: 2017.08.18
Kategoria: Poszukuję pokoju
Poszukuję nie drogiego pokoju z kuchnią i łazienką jestem osobą na rencie i to pilnie
Dodano: 2017.08.16
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Okolice ul. Akademickiej
Oferuję jednoosobowy, umeblowany pokój do wynajęcia dziewczynie, w domu jednorodzinnym. Na stancji jest łazienka, kuchnia - oddzielnie od gospodarzy, Internet, dobre warunki do nauki. Niedaleko AWF, LO Staszic, Ekonomik, do centrum 20-30 minut pieszo. Dobre połączenie komunikacyjne, dojeżdżają linie F i H. Brak dodatkowych opłat.
Dodano: 2017.08.13

O nas | Reklama | Kontakt
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, ogłoszeń oraz reklam.
Copyright © 2002-2017 Edux.pl
| Polityka prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikacji posiadają autorzy tekstów.