X Portal Edux.pl używa plików cookie. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Więcej informacji » tutaj «.


Kategoria: Pokój do wynajęcia
ul. Matejki (boczna Akademickiej)
Oferuję jednoosobowy pokój do wynajęcia w domu jednorodzinnym, uczennicy, studentce lub kobiecie pracującej. Pokój jest umeblowany, z dostępem do Internetu, jest łazienka, kuchnia - oddzielnie od gospodarzy, dobre warunki do nauki. Niedaleko AWF, IV LO Staszic, ZSZ nr 1 (ekonomik), do centrum 20-30 minut pieszo. Dobre połączenie komunikacyjne, dojeżdżają linie F i H.
Dodano: 2016.06.30
Kategoria: Pokój do wynajęcia
blisko AWFu
Mam do wynajęcia pokoje 1 i 2 osobowe na samodzielnej stancji na czas wakacji (od lipca do końca września). Stancja znajduje się w pobliżu AWFu. Pokoje są umeblowane, przestronne z balkonami. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone. Dostęp do internetu wi-fi w cenie. Cena za pokój 2-osobowy - 350 zł/os za miesiąc, 1-osobowy - 400 zł/os za miesiąc (już z rachunkami). Zapraszam.
Dodano: 2016.06.30
Kategoria: Miejsce w pokoju do wynajęcia
OBOK LIDLA
WYNAJMĘ 3 POKOJE W BLOKU PLUS KUCHNIA I ŁAZIENKA ,DUŻY POKÓJ 2 OSOBOWY Z BALKONEM . MIESZKANIE PODSTAWOWO WYPOSAŻONE ,KUCHNIA SZAFKI LODÓWKA STÓŁ ,ŁAZIENKA -PRYSZNIC PRALKA . STANCJA STUDENTKOM LUB SPOKOJNEJ RODZINCE .ZAPRASZAM. STANCJA W BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD AWF I SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH. WSZYSTKO W JEDNEJ OKOLICY.
Dodano: 2016.06.19
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Janowska
Pokój 1- osobowy do wynajęcia od zaraz ( w mieszkaniu 2- pokojowym). Koszt wynajęcia 400 zł plus rachunki( woda,gaz,prąd).
Dodano: 2016.06.17
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Kopernika
pokój do wynajęcia w mieszkaniu 3-pokojowym, zamieszkanym przez 2 studentki, na ul. Kopernika. W pełni wyposażone i umeblowane. Pokój nieprzechodni blisko AWF. Szukamy kulturalnej studentki/ studenta.
Dodano: 2016.06.02
Kategoria: Pokój do wynajęcia
przy AWF
Mam do wynajęcia od października 2 pokoje 2-osobowe na samodzielnej stancji blisko AWF-u (ul. Literacka). Pokoje są umeblowane z dostępem do Internetu. Poza tym w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Cena: Pokój z balkonem 280 zł od osoby plus rachunki, pokój bez balkonu 260 zł od osoby plus rachunki.
Dodano: 2016.06.02
Kategoria: Pokój do wynajęcia
Kopernika przy awf
Mam do wynajecia pokoj 1-osobowy450zl i 2-osobowy po 400zl od 1 lipca w samodzielnym mieszkaniu 3-pokojowym.Jeden pokoj zajmuje studentka AWFu.Podpisuje umowe najmu, mieszkanie jest czyste i umeblowane.Po stronie wynajmujacych oplata za prad-karta do samodzielnego ladowania i woda.Za przetrzymanie mieszkania w okresie wakacyjnym po 100zl za kazdy miesiac.Zapraszam do obejrzenia.
Dodano: 2016.05.11

O nas | Reklama | Kontakt
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, ogłoszeń oraz reklam.
Copyright © 2002-2016 Edux.pl
| Polityka prywatności | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie do publikacji posiadają autorzy tekstów.